SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kia carens 2003
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Prill '16
Lloji :
Kia Carens
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
249,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2003
ID e produktit :
120718
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet kia carens 2003 crdi ka qen i regjistrun ne emer te invalidve te luftes tash regjistrimi i skadum prej 10.04.2016 te gjitha paisjet ne funksion - shitet per pjes pasi qe nese vendosni mi mbajt duhet dogan mi ba prej fillimi vetura eshte ne gjendje te mire.
Informata rreth publikuesit
Izet
Vushtrri
044160199
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »