SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet urgjent Golf 5
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Prill '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
260,000
Viti :
2005
ID e produktit :
120720
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 5 ne shitje, viti 2005 , 260.000 km te kaluara
Informata rreth publikuesit
Dhurim
Prishtinë
045100474
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »