SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Polo n6
Çmimi :
€3,200.00
Kategoria :
Postuar :
15 Prill '16
Lloji :
Volkswagen Polo
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1999
Ekstra :
ABS, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags
ID e produktit :
120721
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Polo n6 viti 1999 motorri 1.9 SDI
esht shum e rujtne shihet edhe ne foto
ka airbag,hidrualik,central ,dritat Led plus Xenon me trafo.
xhamat me rrym,fellne 15she dy gumat e para i ka te reja mrapa te veres. ka rigjistrim deri ne muaj e 12 te fund vitit
viber +37744897068
Informata rreth publikuesit
bashkim_kos
babimoc [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »