SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Urgjend she's mondiall 150 ZC me dokumenta
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
16 Prill '16
Lloji :
Honda
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
7,000
Motori (kubik) :
150.00
Viti :
8000
ID e produktit :
120746
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Për më shumë na kontaktoni ne numrin +4915217182754

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
qendrim
045334120
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »