SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
renaultrena
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
16 Prill '16
Lloji :
Renault 19
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
179,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
Ekstra :
Radio
ID e produktit :
120751
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
renault scenic 1.9
Informata rreth publikuesit
Edi
Tirana, Albania
spitali amerikan 2 [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »