SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Megane 1.6 16v
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Maj '16
Lloji :
Renault Megane
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1600.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime
ID e produktit :
120760
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Renault Megane 1.6 16v.Viti prodhimit 2003 ne gjendje te shkelqyer.Regjistrim deri ne shtator.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
lorik.krasniqi94
045888208
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »