SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet motor Triumph tiger 1050
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
16 Prill '16
Lloji :
Triumph
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
2,000
Motori (kubik) :
1050.00
Viti :
2011
ID e produktit :
120763
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Motori eshte i vitit 2011 me 20 mij km te gjitha sherbimet te kryera ne cdo fillim vere goma te reja marmit remus extra timon triumph extra,me targa greke i gatshem.per tu targuar me.letra shqiptare gjendje perfekte shitet per arsye mos perdorimi

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ledian
Tirana, Albania
0689070000
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »