SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Skoda Rapid 1.6 Diesel Viti 2013
Çmimi :
€10,800.00
Kategoria :
Postuar :
16 Prill '16
Lloji :
Skoda Tjetër
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
97,120
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2013
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player
ID e produktit :
120808
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Skoda Rapid, viti 2013, 1.6 Diesel, vetura eshte ne gjendje shume te mire, e blere ne Porsche Prishtina,, KM te garantuara.
Tel: 049/999-129.
Informata rreth publikuesit
Jeton
Prizren
049999129
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »