SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 320
Çmimi :
€3,200.00
Kategoria :
Postuar :
16 Prill '16
Lloji :
BMW
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1994
ID e produktit :
120824
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet bmw 320 sport

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kosovar
Pristina
+37744512222
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »