SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
renault laguna
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Prill '16
Lloji :
Renault Laguna
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
ID e produktit :
120833
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet renault laguna Klimatronic, abs, esp, tempomat, xhamat dhe pasqyret me rrym, 4 gomat e reja M+S, 6 shpejtsi +R, etj. 2001 rexhistrim deri me 29.07.2016 vetura posedon 120ps me shpenzime te vogla. vetura nuk eshte hipotek dhe mun te perkthehet menjeher.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Genci
Pristina
044652852
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »