SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Peugeot 3008
Çmimi :
€15,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Prill '16
Lloji :
Peugeot
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
176,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2010
ID e produktit :
120835
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet peugeot 3008 -2.0

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bledion
Prishtinë
049326026
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »