SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 2
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Prill '16
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1989
Ekstra :
Radio, Airbags
ID e produktit :
120838
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura Golf 2 Diesel 1.6; viti i prodhimit 1989;
ngjyre e hirtë / bronz metalike; me 5 dyer; me tabela te Kosoves; me 1 vit regjistrim (Mars 2017).
Nr. tel. 049 408 438
Informata rreth publikuesit
Pleurat
Pristina
Matiqan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »