SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Land Rover
Çmimi :
€1,600.00
Kategoria :
Postuar :
6 Korrik '16
Lloji :
Land Rover Freelander
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
139,544
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2001
ID e produktit :
120845
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte e po sa ardhun nga zvicrra pa doganPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Xili
Deçan
049357299
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »