SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet golf 5
Çmimi :
€6,500.00
Kategoria :
Postuar :
14 Nëntor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2005
ID e produktit :
120849
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf 5 1.6 fsi ne gjendje shum te mir 6shpejtsi klima tronik goma 20 me fellne shum tmira fellnet kromo kontaktoPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mentor
045483924
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »