SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A3 2.0 Tdi
Çmimi :
€11,200.00
Kategoria :
Postuar :
24 Dhjetor '16
Lloji :
Audi A3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
140
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
ID e produktit :
120850
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi a3 sportback
2.0 Tdi
103 kw 140 ps
Bi xenon me lleda para
Lled shtopat mrapa
Motorin e modelit ri
Navigacion
Timoni multifunksional me pulla
Drita mjegulles para
Parkingsenzora
Senzor dritave
Senzor shiut
Goma e reja
2 qelsa
Zamajcin te ri origjinal Audi 600 eu me faktur
Servisin komplet te krym
Vetura osht ne gjendje shum te mire
Me dogane
Informata rreth publikuesit
Vw Audi
Pejë
044138188
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »