SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Ford Focus
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
17 Prill '16
Lloji :
Ford Focus
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
223,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2002
ID e produktit :
120865
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shite Ford Focus 1.8tdci tkuqe 85 kw 115 Ps me pa asnje defekt i ardhur nga zvicrra i regjistruar rks 10 muaj regjiatrim të interesuarit per me shumë info Nr 044103891 i njojti nr edhe ne Viber.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Irfan
Besianë
044103891
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »