SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz 270
Çmimi :
€7,500.00
Kategoria :
Postuar :
17 Prill '16
Lloji :
Mercedes 270
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
206,700
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, CD Player, Karrige me Ngrohje
ID e produktit :
120878
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes Benz 270, i regjistruar rishtas eshte ne gjendje te rregullt,
Numri i kontaktus 044127041
Informata rreth publikuesit
Salloni
Krushë E Madhe
Krushë E Madhe [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »