SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pasat3c 1.6 2010
Çmimi :
€9,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Prill '16
Lloji :
Volkswagen Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1,082
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2010
ID e produktit :
120880
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pasat 3c 1.6 naft 2010 me 182mi kalume karrikat me nxemje me liber servisi me kreit pa dogan veq respekt

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Agron
044122469
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »