SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes VW Tiguan 2.0 TDI 08 Automatik
Çmimi :
€15,500.00
Kategoria :
Postuar :
20 Maj '16
Lloji :
Volkswagen/VW Tiguan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
ID e produktit :
120909
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Vw Tiguan 2.0 TDI 2008 automatik ne gjendje shume te mire teknike dhe optike. Posedon: climatronic, xhama elektronik, pasqyre elektronike, off road (zona malore), touch screen etj. Vetura nuk eshte peng apo lloj hipoteke. Perkthimi i menjehershem. Bejme ndrrim por me ndrrim cmimi eshte tjeter.Pres vetem bleres seriozTel-VB: +37744444802

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Granit
Prishtinë
044444802
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »