SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes VW Polo 1.4 Automatik 2002
Çmimi :
€4,550.00
Kategoria :
Postuar :
13 Maj '16
Lloji :
Volkswagen/VW Polo
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
280,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2002
ID e produktit :
120912
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes VW Polo 1.4 benzin automatik te vitit 2002. Eshte ne gjendje super te mire teknike dhe mekanike. Posedon: Klime, Pasqyre elektronike, xhama elektronik, cd shanzher, Transmetuesi Automatik. Regjistrim deri ne muajin 11/2016.Shitet vetem me kesh.Cmimi: 4.550 €Tel Viber: +37744444802

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Granit
Prishtinë
044444802
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »