SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
WV Caddy 1.9 TDI viti 2001 km ca.130 mij Orginal
Kategoria :
Postuar :
24 Prill '16
Lloji :
Volkswage
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
130,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
ID e produktit :
120917
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW Caddy Lieferwagen 1.9 TDI km ca.130 mij Orginal tel. Nr.045384128 ose 00417882948Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Muhamet
Saint Gallen
0041788294855
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »