SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet mercedes 250 viti prodhimit 1989
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Prill '16
Lloji :
Mercedes
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1989
ID e produktit :
120927
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedesi është ne gjendje te rregullt eshte 4 dyrsh motorri 2.0disel 230.000te kaluara

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Xhem
Skivjan
044 270 438
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »