SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet golf 5 -2006
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Prill '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
205
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
120931
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 5 1.9- 6 shpejtesi ne gjendje te rregullt teknikeVetura postedon klim tronic xhamat color sport line etjViti i prodhimit 2006Per me shum na kontaktoni ne nr:045488314 dhe viber044709586

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ardit
Lipjan
045488314
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »