SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Polo 6N 1999
Çmimi :
€2,450.00
Kategoria :
Postuar :
21 Prill '16
Lloji :
Volkswagen Polo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1999
ID e produktit :
120937
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Polo 1999. 1.9 sdiPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Herolind
044137286
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »