SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Peugeot 307 - 2008
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Prill '16
Lloji :
Peugeot 307
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2008
ID e produktit :
120943
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Peugeot 307 - 2008Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kreshnik
045 648418
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »