SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A4 -02
Çmimi :
€6,500.00
Kategoria :
Postuar :
17 Prill '16
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
189,000
Motori (kubik) :
1800.00
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
120947
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura Audi A4 eshte ne gjendje perfekte , ajo eshte e ardhur nga Shteti Zvicres dhe eshte e doganuar dhe e regjistruar deri ne Viitin e ri ´´05,01,2017 .-

Vetura eshte vozitur nga Pronari vetem gjate pushimit veror , ka motorr benzin 1.8 turbo , Transmisionin Automatik & Shpejtsi . Shpenzimet nuk Kalojne 8 Liter ne lokal per 100 km .
Disa nga Opsionet e Vetures i gjeni me Poshte ne liste :
Rripin dhe Pompen Set Te nderruara dhe servisuara me 150.000 , Si dhe servisi Vajit i Sapo Kryer .
Occasion Klima Automatik Oret me Krom si dhe
Limousine ParkHilfe Sensor Front and Back Tachometer si te Q7
Ngjyre Hiri Automatic Headlights Navigation Plus Original Of Audi
Automatik Xenon Headlights Magazine Box 6 Cd
Benzin Karrika Elektrike Tiptronic
1781 cm 3 Wash Headlights Ndrrimi Shpejtsive Te Timoni
Zylinder 4 Tempomat 150 ps Gjeneron Vetura
8 L 100 km Tot ESP Amortizera Gjysem Sport
Co2 Emission 202g/km ABS S- Line
Informata rreth publikuesit
Avdi
Gjakovë
044981019
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »