SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4
Çmimi :
€4,400.00
Kategoria :
Postuar :
27 Prill '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
197,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2000
ID e produktit :
120952
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf 4 ne gjendje shum te mir mekanike dhe optike me ni vit rks 044 954 143
Informata rreth publikuesit
3D
045 506 578
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »