SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
peugeot 307 HDI
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Prill '16
Lloji :
Peugeot 307
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
162,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Pasqyra Elektrike, Hidraulik, Radio
ID e produktit :
120971
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES PEUGEOT 307 HDI 2.0L NE GJENDJE SHUME TE MIRE VITI 2003 ME VETEM 162 MI TE KALUARA KA REGJISTRIM DERI NE JANAR TE 2017 ME TE GJITHA SERVISET E KRYERA NUK KA NEVOJ PER AS NJE INVESTIM NE TE PRES BLERES SERIOZ
QMIMI 4000 E
044/185-601
Informata rreth publikuesit
idrizgerqari
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »