SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW X5
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Qershor '16
Lloji :
BMW X5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2002
ID e produktit :
120986
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes bmw x5 2002 3.0 benzin-gaz i montuar fabrikisht ne gjendje perfekte teknikisht eshte automatik lkure navi magazin cd vollon multifunksional memory sport sitze mrenda karbon pragje auspuha e shume sene tjera rexhistrim deri ne fund te vitit gomat e reja . Nr kontaktues 045650791 bej edhe ndrrimPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Qendrim
Pristina
045650791
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »