SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Corsa B
Çmimi :
€900.00
Kategoria :
Postuar :
3 Qershor '16
Lloji :
Opel Corsa
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
100,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
1997
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, DVD Player
ID e produktit :
121014
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes opel Corsa e ardhur nga zvicra ne gjendje shume te mire , e pa doganuar.
nr/viber49/826/284
Informata rreth publikuesit
Enis
Gjakovë
0038649826284
qender [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »