SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot partner 1.9 turbo dizel 2004
Çmimi :
€3,300.00
Kategoria :
Postuar :
18 Prill '16
Lloji :
Peugeot Partner
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Pick-Up
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
120,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2004
Ekstra :
Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
121033
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kontrollimi teknik holandez vlen deri: 1-7-2016

• Viti prodhimit 9-7-2004
• kilometrazha me certificate 120.000 km
• vollanin hidrolik
• xhama electrike
• Karburanti Diesel
• Transmission Manual
• Pesha 13238 kg
• Kapaciteti cilindër 1.9 turbo
• motori me 4 klipa
• Fuqia 51 kW (70 kuaj fuqi)

Makina munet te shikohet ne pazarin e kerreve me daten 23-4-2016 ne Gjilan dhe 24-4-2016 ne Prishtine.

Marrëveshje ose me bo termin me kontaktoni:
Tel nr: +31684080141
Viver: +37744954876
Informata rreth publikuesit
Korab
Gjilan
+31684080141
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »