SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OPEL ASTRA 1.7 CDTI
Çmimi :
€3,800.00
Kategoria :
Postuar :
30 Prill '16
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
207,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2006
ID e produktit :
121034
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel Astra 1.7 CDTI e sapo ardhur nga Franca eshte ne gjendje perfekte. Tel:045-624-149Viber-+377/44-121-817

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Vigan
Brno, Czech Republic
045 500 196
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »