SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford Transit 1.8 turbo dizel 2010
Çmimi :
€5,750.00
Kategoria :
Postuar :
18 Prill '16
Lloji :
Ford Transit
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Pick-Up
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
105,000
Motori (kubik) :
1800.00
Viti :
2010
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
121035
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kontrollimi teknik holandez vlen deri: 11-4-2017

• Viti prodhimit 05-07-2010
• kilometrazha me certificate 105.000 km
• vollanin hidrolik
• dritaret electrike
• Hands free bleutooth sistem (me thirr pa e majt telefonin ndore)
• 4 dyre
• Karburanti Diesel
• Transmission Manual
• Pesha 1484 kg
• Kapaciteti cilindër 1.8 turbo
• motori me 4 klipa
• Fuqia 66 kW (90 kuaj fuqi)

Makina sa e ka pasur kontrolimin teknik edhe është në gjendje të rregullt motorri edhe interiori i brendshëm edhe qith ashtu karaseria.

Makina munet te shikohet ne pazarin e kerreve me daten 23-4-2016 ne Gjilan dhe 24-4-2016 ne Prishtine.
Informata rreth publikuesit
Korab
Gjilan
+31684080141
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »