SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedes C200 2002
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Prill '16
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2002
ID e produktit :
121041
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes C200 viti i prodhimit 2002 210000 Automatik Dizel e shes ose e nderroj me dyer te dhomave prodhime gjermane.Keri eshte ne gjendje te rregullt me tabela Gjermane.Kontakti 044-482-465 Hyseni

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Diar
044 482 465
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »