SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford tranzit 98
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Prill '16
Lloji :
Ford Transit
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
144,262
Motori (kubik) :
2.40
Viti :
1998
ID e produktit :
121046
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Ford Tranzit ne gjendje te mir teknike dhe optike me seevis te kryer vetem 144 mij klm te kaluara

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
besim
Prishtinë
044/049695226
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »