SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PEUGEOT 206 1.4 HDI 2005 muji 12
Çmimi :
€3,800.00
Kategoria :
Postuar :
19 Prill '16
Lloji :
Peugeot 206
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
196,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2005
ID e produktit :
121048
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes pezho 206 1.4 HDI e sapo doganuar per her tpar nkosov ne ne gjendje te rregullt servisin e kryer komplet ka klim ac Abs centrall gjama me rrym etj......VIBER......

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
avnicaka2016
045510261
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »