SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Sprinter
Çmimi :
€3,700.00
Kategoria :
Postuar :
19 Prill '16
Lloji :
Mercedes 220
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
20,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2001
ID e produktit :
121054
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
mercedes sprinter 213 cdi regjistrim 8 muj goma të reja ne gjendje të rregullt viti 2001 per ma shum informara 0442856

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Enver
Prishtinë
044285633
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »