SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes eturen Mercedes
Çmimi :
€2,600.00
Kategoria :
Postuar :
1 Maj '16
Lloji :
Mercedes 250
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
20,000
Viti :
1988
Ekstra :
Radio
ID e produktit :
121077
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shess veturen mercedes disell 2.5 mergjistrim ks deri gusht 2016ne gjendje te mir nr tel 044 44 3521
Informata rreth publikuesit
ramiz
Fushë Kosovë
049 169702
Fushë Kosovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »