SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
tauran 2.0
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Prill '16
Lloji :
Volkswagen/VW Touran
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,004
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
ID e produktit :
121081
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet taurani 2.0 (di) kuqe pa regjistrim taurani asht i rujtun per me shum informata kontaktoni ne nr 045658627

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shqiprim
Vienna, Austria
045289820
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »