SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Hyondai Getz 2008
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Tetor '13
Lloji :
Hyundai
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
46,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Cruise Control, Gjurmues
ID e produktit :
12109
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Hyondai Getz 2008 .. Pa dogan shum i rujten me 46.000 km te kalune ... per me shum kontaktoni 045 677 929 vetura gjindet ne gjakove . Ndrrim i Munshem
Informata rreth publikuesit
xeni
Prishtinë
045125700
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »