SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercedes c220 avangard
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Prill '16
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
181,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2008
ID e produktit :
121106
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
mercedes c220 cdi avangard navi senzora bluetoothPostuar nëpërmjet celularit.
viber +38649690399
Informata rreth publikuesit
Muhammed
+386690399
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »