SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford Focus
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor '13
Lloji :
Ford Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2000
ID e produktit :
12111
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
I ardhur ne Kosove me 10/10/2013 nga Gjermania
Ne gjendje te rregullte.
Per me shume informata rreth FORD FOCUS-it na kontaktoni ne nr: 044117776
Informata rreth publikuesit
Rrahmon
Lipjan
044117776
Lipjan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »