SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mazda Mpv
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Prill '16
Lloji :
Mazda MPV
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1997
ID e produktit :
121120
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mazda mpv ne gjendje te rregullt me 7 ulseKa klimë xhamat me elektronik si dhe ka panoram me elektronik

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dionis
Drenas
044181810
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »