SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
YAMAHA DT 125
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
19 Prill '16
Lloji :
Yamaha
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
121123
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes krosin siq shihet ne foto punon prefekt ka fuqi tmir muni me ardh me provu gomat i ka me thepa per mal ndrim me motorr nuk boj vetem me samsung s6 edge dhe iphone 6 motorri ska dokumente qeshtu e kam ble po ska asnje problem ju jap garanci per ket pun per ma shum info viber whatsapp +38649546513
Informata rreth publikuesit
Artan
Sopi
suharek [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »