SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET RENAULT TRAFIC 1.9 DCI 2006
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Prill '16
Lloji :
Renault Trafic
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
121141
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Renault trafic 1.9 dciI sapo ardhur prej zvicres Viti prodhimit 2006 238000 km te garantume me liber te servisit 6 shpejtsi Radio me cd Guma te reja te dimrit Abs Airbag Gjamat elektronik, Pa dogan, Per me shum Per kontakt: +377 44 369 114 edhe Viber
Informata rreth publikuesit
Besian
Koretin
Koretin [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »