SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Citroen C4 1.6 HDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Maj '16
Lloji :
Citroen C4
Ngjyra :
Ari
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
204,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, Sensor Parkingu
ID e produktit :
121148
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Citroen C4 1.6 HDI 110 ps, vetura eshte ne gjendje te shkelqyer si jasht ashtu edhe brenda, nderruesi dhe motori ne gjendje te perkryer pa asnje gabim, vetura posedon xhama me rrym, tempomat, klim tronik, fellne 17 me goma te reja, me liber servisi te gjitha serviset e kryera dhe kilometra te garantuara, e sapo ardhur nga Gjermania, PA DOGAN
Informata rreth publikuesit
Arsim
Pejë
045661116
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »