SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Citroen Berlingo FRIGO -05
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Shtator '16
Lloji :
Citroen Berlingo
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Pick-Up
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
164,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
ID e produktit :
121162
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Citroen BERLINGO frigorifer 1.9 Dizel me frigo deri -20 grad celsius. Viti i prodhimit 2005 me 1 vit regjistrim.
Vetura eshte ne gjendje perfekte si teknike poashtu vizuele.

Nr.TEL: 049 605 700
044 501 784

Gjendemi ne fshatin Vragoli komuna e Fushë Kosovës ne magjistralen Prishtinë-Pejë, ngjitur me pumpen Al Petrol.
Informata rreth publikuesit
Granit
Prishtinë
044501784
Vragoli [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »