SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
NISAN MICRA 1.5 DCI / NISAN MICRA 1.5 DCI /NISAN MICRA 1.5 DCI
Çmimi fillestar :
€4,200.00
Ju kurseni :
€84.00 (2% zbritje)
Çmimi :
€4,116.00
Kategoria :
Postuar :
18 Janar
Lloji :
Nissan Micra
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
153,000
Motori (kubik) :
1.50
Viti :
2004
ID e produktit :
121174
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Sapo i regjistruar ..
Te kaluara 160000
Klime, 5dyer ...
Ne kosove te kaluara vetem 5000 km
5 shpejtesi
Hargjimet minimale 3.8 - 3.9 ...maksimum
Ne gjendje teper te mire!!
TPL plus
Muaji i 10/2003
Hapja e dyerve permes senzorit pra te modelit me te rinj, dhe ndezja permes kvaqille - koqnice .. per shkaqe sigurie sistemi i avancuar i ketij modelit!
ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE!
Qmimi i fundit 3800!Viber + 38649728102
Informata rreth publikuesit
Shitesi
Prishtinë
049728102
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »