SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat 1.8 benzin + plin
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Prill '16
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1990
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, Rregullues Klime
ID e produktit :
121212
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Passat Benzin 1.8+plin
me 1 vit rexhistrim
manual
i ruajtur
Informata rreth publikuesit
Bashkim
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »