SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat 3c
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Maj '16
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
121,899
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
121233
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte ne gjendje shum te regullt posedon liber servisi 2 qelsa me telekomand km me garancion goma te reja pirelli serviset te rregullta. Vetura ka qen pron e KFORIT gjerman.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Loli
Prishtinë
049/757775
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »